Světová liga ve volejbale

Světová liga ve volejbale 2014, 2015 a 2016

Moderátor jako součást originální sportovní produkce při utkáních českého reprezentačního výběru volejbalistů v prestižní Světové lize a volejbalové Grand Prix žen. Skvělou zábavu, nejen o přestávkách, si užívali diváci ve velkých multifiunkčních halách v Českých Budějovicích, Chomutově, Opavě, Brně a o rok později také v Liberci, nebo v Olomouci.

Ve spolupráci s produčkní agenturou Chilli Production jsme obdobnou zábavu nabídli ale také fanouškům VK Jihostroj České Budějovice, ať už při play-off domácí soutěže, nebo při mezinárodním měřením sil. Rovněž i na severu Čech – to když nastupovala Dukla Liberec do atraktivních utkání volejbalové Ligy mistrů v moderní Home Credit Areně. A v neposlední řadě také při finálové série volejbalové extraligy v brněnské DRFG aréně, kde byl vytvořen dosavadní rekord v návštěvnosti…. 5556 diváků!

O projektu
  • Company : Český volejbalový svaz
  • Date : 2015-06-18
  • Role : Moderátor
Hodnocení klientů

"Atmosféře v hale významným způsobem přidával moderátor, který svými vstupy v time-outech a dalších pauzách zapojoval diváky, především z řad dětí, do dění. Vstupy navíc nebyly jen hlasem, ale každý divák mohl vidět daný vstup na zmíněné obrazovce."


- Sportovní server SportBiz